Vítejte u Regule!

S velkou obavou a odvahou otevírám tyto webové stránky a nabízím kousek sebe a svých radostí. Šití miluji od malička, baví mě, že je vidět výsledek, za který mě občas někdo pochválí. Po třech letech strávených doma péčí o naše dvojčata jsem přemýšlela co dál. Nejlépe nám vyšlo realizovat se alespoň touto formou a i nadále zůstat doma a starat se o rodinu.

Tento web je zamýšlen jako ukázka mé tvorby. Můžete si vybírat konkrétní výrobky, můžete se nechat inspirovat a nechat si u mne ušít něco podobného podle Vaší fantazie.

Dejte mi vědět, jak se vám moje práce líbí, případně co bych měla zkusit či vylepšit. Těším se na vaše náměty, jsou pro mě důležité. Díky :)

Regule      

Čas letí jako splašený. Od doby založení webu uRegule (2013) uběhlo už tolik let! Za tu dobu jsem se kromě prodeje výrobků na Fleru a přes Facebook dostala i ke sprovoznění stránek LatkoveOkluzory.cz, po čase pak i e-shop Okluzory.eu. Poslední dobou se právě okluzorům věnuji primárně a nejvíc. Abych se z toho nezbláznila, potěším se občas ušitím i něčeho jiného. I když děti rostou, originální tepláky či mikina se vždycky hodí, pohodlné šaty pro vytížené mámy, nebo adventní kalendáře, o které je stále velký zájem a které mne i trochu proslavily a dostaly do časopisů :-)

Dejte o mně vědět svým známým třeba nasdílením odkazu přes vaši oblíbenou sociální síť...   Díky ;-)

Jak si objednat výrobek?

Jednoduše: u každého výrobku je poptávkový formulář - do něj uveďte kontakt na sebe a základní parametry, vše ostatní doladíme společně. Nebojte se mne zeptat, odpovím Vám natošup :-)

Kontakt

uRegule.cz - Regina Dvořáková Jan Dvořák, IČO: 04482441
K. Havlíčka Borovského 718
289 11 - Pečky
tel: 775 06 77 16 ahoj@uregule.cz